עונת סתיו 2020

אחרי שנה כל כך בעייתית שהניבה עונות מעט דלות מהרגיל, הגיע הזמן שנקבל סופסוף עונה עמוסה כמיטב המסורת – ועונת הסתיו הקרובה אכן מסתמנת ככזאת.


Haikyuu!!: To the Top 2nd Season

החצי השני של העונה הרביעית של Haikyuu!!, זה שאמור היה לעלות בקיץ ועכשיו סופסוף מגיע.

למי שהספיק לשכוח, העונה נעצרה בדיוק לאחר שקאראסונו ניצחו בסיבוב הראשון של האליפות הארצית וכעת הם עומדים בפני עוד משחק שאמור כבר להיות מאתגר הרבה יותר. היריבה הבאה היא הקבוצה של בית הספר אינאריזאקי, בראשה עומד אטסומו מיה (בדיבובו של מאמורו מיאנו) אותו פגשנו במחנה האימונים הארצי אליו נשלח קאגיאמה בתחילת העונה. כדי לעשות את העניין מאתגר עוד יותר, לאותו אטסומו, כך התגלה לנו, ישנו גם אח תאום באותה קבוצה שמהווה איום לא קטן בפני עצמו.

העונה הרביעית נתנה להאיקיו ריענון ויזואלי והחזירה את הסדרה אחרי תקופת היעדרות ארוכה, אך חציה הראשון רק בנה את המתח לקראת האקשן האמיתי, זה שצפוי סופסוף להגיע בחציה השני. אם עוד לא נכנסתם להייפ – זה לחלוטין הזמן.

הפרק הראשון ייצא ב 3 באוקטובר והחצי הזה של העונה צפוי להכיל 12 פרקים.


Higurashi no Naku Koro ni Gou

מעולם לא חשבתי שאשמע שוב את השם הזה ב 2020. בשנותיי הראשונות בתחביב אני זוכר שסדרת האימה Higurashi no Naku Koro ni שיצאה ב 2006, הייתה אחד הלהיטים הגדולים בקהילה – גם העולמית וגם הישראלית. לי באופן אישי מעולם לא יצא לצפות בה, ואני לא יודע מה היה רע בגרסה הישנה (אם בכלל) שמצדיק לעבד את הסיפור מחדש. כך או כך, ייתכן שהרימייק מבית סטודיו Passione הוא ההזדמנות לקפוץ על הרכבת ולהיצטרף ליתר המעריצים (או שעדיף לוותר עליו ופשוט לגשת לאדפטציה הישנה או ל Visual Novel המקורי, את זה רק הזמן יגיד).

הסדרה סובבת סביב קייצ'י מאדבארה שעבר לגור בכפר השקט היאמיזוואה, שם הוא מתחבר למספר ילדות מבית סיפרו. בזמן שהכפר מתכונן לפסטיבל השנתי, שמועות משונות אודות מה שמתרחש מאחורי המראה החביב של המקום מגיעות לאוזניו של קאיצ'י, אז הוא מגלה על מספר מקרי רצח והיעלמויות שהתרחשו שם בשנים האחרונות. מה שמטריד עוד יותר זה שנראה שחברותיו החדשות לא בדיוק רוצות לשתף פעולה ולספר לו מה קורה כאן, ועושה רושם שגם עליהן לא ניתן לסמוך.

הסדרה צפויה להתחיל ב 1 באוקטובר.

עדכון: לאחר ששודר פרקה השני של הסדרה שונה שמה והיא קיבלה את התוספת "Gou" לכותרת. כמו כן מתברר שלא מדובר ברימייק אלא בסיפור שונה המהווה מעין סיקוול. המעריצים ממליצים לצפות קודם בסדרה הישנה – לתשומת לבכם.


Jujutsu Kaisen

סדרת השונן החדשה שאתם כנראה הולכים לשמוע עליה לא מעט בשנים הקרובות.

חלקים מגופו של השד האגדי ריומן סוקונה מפוזרים ברחבי העולם ונראה שהם מצרך מבוקש. כל שד שיצליח לשים ידו על חלק שכזה יוכל להוות איום לעולם כולו. לשם ההתמודדות עם המצב התגייסו למשימת ההצלה לוחמי ג'וג'וטסו מוימנים.

גיבור הסיפור הוא יוג'י יטאדורי, תלמיד תיכון המבלה את ימיו בביקור סבו החולה. יכולותיו הפיזיות הבלתי רגילות של יוג'י גורמות לו להיות נחשק על ידי כל מועדון ספורט בבית ספרו, אך הוא מעדיף לבלות עם חבריו ממועדון המסתורין. יום אחד חברי המועדון מצליחים לשים את ידיהם על חפץ מקולל, אך כשהם מסירים את החותם שעליו הם לא יודעים כמה אותה קללה היא הרסנית.

על המנגה של Jujutsu Kaisen שמעתי כבר מזמן, היא בכל זאת מתפרסמת בשונן ג'אמפ כבר למעלה משנתיים, אך אני חייב להודות שהיא לא נשמעת מהסדרות היצירתיות ביותר של המגזין. הסיבה שלאנימה אני דווקא כן מצפה היא העובדה שאת הפרויקט הרימו אנשי סטודיו MAPPA – וזה מספיק עבורי כדי להיות אופטימי ולהגיד שהיא שווה את הניסיון.

הסדרה תתחיל ב 3 באוקטובר ותימשך 24 פרקים.


Tonikaku Kawaii

קומדיה רומנטית חדשה מבית סטודיו Seven Arcs שתעבד מנגה אותו השם.

נאסה יוזאקי גדל כל חייו בסביבה הצוחקת על שמו (זה באמת לא יפה, אז מה אם הוא קרוי על שם של סוכנות חלל?) והחליט שהוא רוצה להיזכר בזכות משהו משמעותי קצת יותר. למזלו, הוא עובר בהצלחה יתרה את מבחני הכניסה לתיכון בו הוא חושק ללמוד ונמצא על דרך המלך להצלחה בחיים.

לילה אחד גורלי משנה את חייו כאשר בדרכו הביתה הוא נתקל בנערה יפהפיה המצילה אותו מתאונת דרכים שכמעט ושולחת אותו אל מותו. בחשש שאותה נערה תעלם מחייו מיד לאחר מכן, מחליט נאסה לאזור אומץ ולהתוודות באהבתו לפניה. להפתעתו היא עונה בחיוב לרגשותיו, אך מציבה תנאי אחד – היא רוצה חתונה. נאסה מקבל את התנאי בשמחה רבה, אך לאחר שמתעורר שוב אינו מוצא זכר לארוסתו הטרייה. הוא מחליט להקדיש את חייו למציאתה, אך מספר שנים עוברות מבלי להחזיר תוצאות – זאת עד שלילה אחד ביקור לא צפוי מגיע לפתח ביתו.

אני מחבב קומדיות רומנטיות, וזו אמנם לא נראית כמו אחת היוצאת מגדר הרגיל בקונספט שלה, אך היא כן עושה רושם, כשמה, חמוד מאוד. מעריצי המנגה (שכבר חצתה את רף 100 הצ'אפטרים) מדברים עליה בטון מאוד חיובי ואני מניח שיש סיבה טובה לכך – אז אני הייתי נותן צ'אנס.

הסדרה תתחיל ב 3 באוקטובר.


Noblesse

אחרי Kami no Tou ו The God of High School מגיע הפרויקט הבא מבית קראנצ'ירול שנועד להנפיש מנאווה אינטרנטית של Webtoon.

הסיפור עוסק בראיזל, בחור בעל התואר המכובד "נובלס" שמשמעותו אציל בעל דם טהור, אשר מתעורר משינה בת 820 שנה. בניסיון לעזור לו, רושם אותו משרתו של ראיזל, פרנקנשטיין, לבית הספר התיכון יה-ראן, שם הוא אמור ללמוד על שגרת היומיום של בני האדם. אותה שגרה מתנפצת לרסיסים כאשר ארגון זדוני בשם "האיחוד" מחליט לרדוף אחר ראיזל ולאיים על סביבתו – אז הוא נשאר ללא ברירה אחרת אלא לנצל את כוחותיו העוצמתיים.

אם אתם פחות מתחברים לגל הוובטונס שקראנצ'ירול מנסה לקדם, אני לא יודע להבטיח שזאת תהיה הסדרה שתשנה את דעתכם. כך או כך, נראה שהגל הזה כאן כדי להישאר, ואני עדיין סקרן לראות את התוצאות, על אף שאני בא בציפיות לא גבוהות. אפשר להתנחם בעובדה שעל המושכות הפעם מופקדים אנשי סטודיו Production I.G (האחראים בין השאר על Psycho-Pass, Haikyuu!! ועוד המון), אם כי מהטריילר זה לא נראה כמו אחד הפרויקטים המושקעים שלהם.

הסדרה תתחיל ב 8 באוקטובר.


Kamisama ni Natta Hi

פרויקט מקורי חדש של סטודיו P.A. Works והיוצר מאדה ג'ון מחברת Key – אותם אנשים שהביאו לנו בעבר את Angel Beats!, Charlotte! ושאר סדרות מסוג אני-לא-באמת-בוכה-סתם-נכנס-לי-משהו-לעין.

וברצינות, התלבטתי אם להכניס את Kamisama ni Natta Hi לרשימה, כי אני בניגוד לאחרים דווקא לא חובב גדול של Key. אני חייב להודות, מלבד Clannad (שיצאתי גם ממנה מעט מאוכזב) אף יצירה של החבר'ה האלה לא התחבבה עליי באופן מיוחד. ובכל זאת, אני משער שיהיה קשה להתעלם מהנוכחות של הסדרה החדשה והמסקרנת הזאת, שלפחות על הנייר נשמעת טוב – ואני לא רוצה להיות מאלה שממהרים לפסול מראש.

הסיפור מתרחש בסוף חופשת הקיץ של יוטה נארוקאמי, תלמיד תיכון המתכונן למבחני הכניסה לאוניברסיטה, כאשר ילדה קטנה בשם הינה מופיעה בפניו וטוענת שהיא אלוהים – לא פחות. יוטה קטנטן האמונה לא משוכנע מדבריה על כך שהעולם עומד להגיע לקיצו בעוד 30 יום, אך לאחר שזו מוכיחה לו את יכולותיה לחזות את הנולד, הוא מבין את גודל הברוך. בעודו מכין עצמו לחופשת הקיץ האחרונה בהחלט שלו, הינה מוצאת את העניין כהזדמנות להתנחל בביתו.

הסדרה תתחיל ב 11 באוקטובר.


Golden Kamuy 3rd Season

עכשיו אנחנו מדברים.

עונה שלישית לסדרת ההרפתקאות הנהדרת שאם טרם נכנסתם אליה – אז זה הזמן לעשות זאת. את התקציר כבר כתבתי בפעמים קודמות, ומכיוון שאני לא יודע במה העונה הזאת הולכת לעסוק באופן ספציפי שיהיה שונה מקודמותיה (ומודה שלא זוכר כיצד העונה הקודמת הסתיימה, אצטרך לעשות ריענון קצר), אעתיק אותו לכאן ברשותכם:

Golden Kamuy מתרחשת בהוקאידו של תקופת המייג'י ועוקבת אחר חייל לשעבר המכונה "סוגימוטו בן האלמוות" שמחליט לצאת במסע בעקבות אוצר אבוד. את האוצר החביא פושע שנידון לעונש מוות, שלפני מותו קעקע על גופם של חבריו לכלא את הצופן הסודי שפיענוחו יביא למציאת המטמון, אך לשם כך דרושים כל האסירים יחדיו – והם הצליחו לברוח מהכלא ולהתפצל ברחבי האי. סוגימוטו חובר לאשירפה, ילדה משבט האיינו, על מנת לחפש יחד את האסירים האבודים, אך הם לא היחידים ששמעו על הסיפור, ויריבים נוספים עומדים בדרכם אל האוצר.

את העונה החדשה ימשיכו להפיק אנשי Geno Studio ולסדרה יהיו 12 פרקים.

הסדרה תתחיל ב 5 באוקטובר.


Hanyou no Yashahime: Sengoku Otogizoushi

עד מתי ימשיכו לחלוב סדרות עבר מצליחות עם המשכים גרועים? אני לא יודע, אבל כאמור – אני גם לא רוצה לשפוט מוקדם.

מי מכם שנכנס לתחביב פחות או יותר באותו הזמן כמוני, בוודאי עשה זאת דרך רצועת טלמאנגה של ערוץ הילדים ששידרה את הסדרה המצליחה והחביבה עליי במיוחד – Inuyasha. סדרת ההיסטוריה/רומנטיקה/אקשן/על טבעי הזו הייתה אדטפציה לפרויקט הכנראה גדול ביותר עד היום של המנגקה הנודעת טאקאשי רומיקו. ב 2009 אף חזרה הסדרה לעונה נוספת שחתמה את הסיפור לחלוטין, ומאז שזו הסתיימה לא יצא לי לשמוע ממנה דבר.

לכבוד חגיגות ה 20 לאנימה (וואו כמה שזה גורם לי להרגיש זקן), הוחלט לחדש את המותג בסדרת המשך על ילדיהם של הגיבורים המוכרים (מישהו כאן לא למד מבורוטו שזה לא עובד) שתחזיר אותנו שוב ליפן הפיאודלית מוכת היוקאי. במרכז הסדרה יעמדו התאומות טוואה וסטסונה, שבמהלך שריפה ביער מוצאות עצמן מופרדות זו מזו. בזמן שטוואה מחפשת את אחותה הצעירה, היא מוצאת את הבאר המפורסמת ששולחת אותה אל יפנית המודרנית ואל בית משפחת היגוראשי.

10 שנים לאחר מכן נפתח שוב המעבר בבאר וטוואה מתאחדת עם אחותה, שכעת היא מחסלת שדים שעובדת עבור לא אחר מאשר קוהאקו, אחיה של סאנגו. מה שמפתיע במיוחד הוא שנראה שזכרונה של סטסונה אודות אחותה נמחק לחלוטין.

הסדרה החדשה לא בדיוק נראית מיליון דולר בלשון המעטה, והטריילר נראה מחוויר בהשוואה למקור, אך הגעגועים עושים את שלהם – אני כבר רוצה לצפות בזה. ציפיות גבוהות אמנם אין לי, אבל גם זריקת נוסטלגיה בלי הרבה ערך מוסף יכולה להיות נחמדה כל עוד זה לא ימשך יותר מדי זמן.

הסדרה תתחיל ב 3 באוקטובר ויהיו לה 24 פרקים.


Ikebukuro West Gate Park

מאקוטו בן ה 21, המתגורר בשכונת פשע, הוא חבר של מנהיג כנופיית ה G-Boys המכנה עצמו קינג, אם כי הוא עצמו אינו מעוניין להצטרף אליהם. ובכל זאת, מוצא עצמו מאקוטו מנסה לפתור בעיות עבור הכנופייה כדי להציל את חבריו, אלא שהעניין יוצא מכלל שליטה, מה שמוביל לכך שבת זוגתו מוצאת את מותה.

מדובר באפטציה לנובלה מסוף שנות ה 90 שזכתה כבר בעבר למנגה וסדרת לייב אקשן בהן לא נתקלתי, אז יהיה לי קשה להעריך כמה היא מומלצת. בכל זאת, זה נראה כמו פרויקט קצת שונה מאלה שרואים בכל עונה, ולמי שמחפש ריאליזם, מכות ונראה שגם בישונן – זה המקום. במקרה הרע נקבל עוד Banana Fish (סתם, לא ראיתי את זה, לא יודע אם זה באמת רע).

הסדרה צפויה להתחיל ב 6 באוקטובר ויהיו לה 12 פרקים.


Yuukoku no Moriarty

סדרת המסתורין החדשה הזו לוקחת אותנו לבריטניה של סוף המאה ה 19. המדינה באותה תקופה מחולקת למעמדות ולאזרח הפשוט סיכויים קלושים להגיע לפסגה, היכן שנמצאת האצולה השולטת בכולם.

ווליאם ג'יימס מוריארטי, הבן השני לבית מוריארטי, הוא פרופסור צעיר למתמטיקה שעשה רושם של פיקח ואינטלקטואל מאז שהיה ילד. ביחד עם אחיו, אלברט ולואיס, הוא חיי את חייו הפשוטים כאציל. מחוץ לבית ספרו, ווליאם נודע כיועץ פרטי המוכן לפתור בעיות עבור כל מי שזקוק לעזרתו. עם זאת, קבוצה מסוימת מאיימת לזרוע הרס ולשנות את עולמו.

אנימת המסתורין הזו מבוססת על מנגה באותו השם שנכתבה על ידי טאקאוצ'י ריוסוקה ואוירה על ידי מיושי היקארו. אם ניחשתם נכון, חלק ממה שהופך את האנימה הזו לכה מעניינת הוא העובדה שהיא מהווה טוויסט קצת אחר על עולמו של שרלוק הולמס ושמה במרכזה דווקא את יריבו המושבע – מוריארטי. זהו פרויקט נוסף של Production I.G העונה – וכנראה האחד המעניין באמת שלהם.

הסדרה תתחיל ב 11 באוקטובר. לסדרה יהיו 24 פרקים כאשר 12 מהם ישודרו העונה וה 12 הנוספים החל מאפריל 2021.


Akudama Drive

לפני זמן רב נפתחה מלחמה ביפן בין מחוזות קאנטו וקאנסאי, אשר פיצלה את המדינה. קאנסאי הפכה להיות תלויה בקאנטו, אך לאט לאט המשטרה והממשלה החלו לאבד אחיזה באזור כאשר במקומם החלו לקחת שליטה פושעים המכונה "אקודאמה".

מדובר אחת הסדרות שאני באופן אישי הכי מצפה להן העונה. זהו פרויקט מקורי של סטודיו Pierrot שלא ידוע עליו הרבה. מעבר לעובדה שהדמויות מעוצבות יפה והטריילר נראה פשוט טוב. אבל מה שבאמת יוצר את העניין הוא השמות משאחורי הסדרה. היוצרים המקוריים הם הכותב קוגאקה קאזוטאקה והמאייר קומאטסוזאקי רוי – לא אחרים מאשר יוצרי משחקי Danganronpa. עבורי זה לגמרי מספיק כדי להיות בהייפ.

הסדרה תתחיל ב 8 באוקטובר ויהיו לה 12 פרקים.


Assault Lily: Bouquet

מאז עלייתה של Shingeki no Kyojin עושה רושם שכמעט כל עונה יש את הסדרה הזאת על יצורים שמאיימים להשמיד את כדור הארץ, כאשר בני האדם ממציאים איזשהו נשק מיוחד להתמודד איתם. הפעם היצורים הללו הם סוג של חייזרים מרובי זרועות והנשק שנועד להתמודד מולם הוא שילוב של טכנולוגיה וקסם הנקרא "צ'ארם". הקאץ'? הצ'ארם עובד ביעילות רק כאשר הוא מופעל על ידי נערות בנות עשרה (איך לא חשבו על זה קודם? זאת השאלה).

אז כן, מדובר על סדרת אקשן על נערות חמודות שנלחמות במפלצות וזה נראה כיפי כמו שזה נשמע. על הפרויקט המשעשע למראה הזה, המבוסס על פרנצ'ייז פיגרים ונובלות מוכר ביפן, אחראים סטודיו Shaft – ועל החבר'ה האלה בהחלט אפשר לסמוך שיקחו רעיון שכזה צעד אחד קדימה. הטריילר קצבי ומלא באנימציה מרהיבה המשלבת דו מימד ותלת מימד בצורה יפהפיה. בתקווה יהיה גם קצת תוכן מעבר לחזות החמודה והכיפית.

הסדרה תתחיל ב 2 באוקטובר.


Iwa Kakeru!: Sport Climbing Girls

אני מבין שנהיה טרנד חדש בשנים האחרונות לעשות סדרות ספורט בכיכובן של בנות חמודות, ואני לא יכול להגיד שאני לא בעד.

קונומי קאסאהארה היא תלמידת חטיבת ביניים שיצרה לעצמה שם לאחר שזכתה בטורניר משחקי פאזל. הסיפור מתחיל כאשר היא נחשפת לספורט של קירי טיפוס בתיכון, שם היא משתמשת בניסיון וביכולות שצברה מתחום הפאזלים כדי להפוך למטפסת מצליחה.

אני לא יודע אם הכוונה היא לעשות משהו קרוב יותר לסגנון הרציני של Habebado! או לזה הפחות רציני של Keijo!!!!!!! אבל זה נראה כמו איזון נחמד בין השניים. כנראה לא הסדרה המלהיבה והמושקעת של העונה – אבל כן נראית כמו אחת שתספק לא מעט רגעים משעשעים ואולי תגרום לבטטות מבינינו לרצות לקום מהכיסא לרגע (יעבור תוך דקה, ככה זה תמיד). או שאולי אתם סתם רוצים לראות בחורות חטובות ומזיעות נצמדות לקיר, אני לא שופט.

הסדרה תתחיל ב 4 באוקטובר ויהיו לה 12 פרקים.


Taisou Zamurai

ועכשיו לסדרת ספורט אמיתית.

השנה היא 2002. נציג קבוצת המתעמלים היפנית לשעבר, שוטארו אראגאקי הוא כעת בן 29. שוטארו הקדיש את חייו לענף ההתעמלות אך לא הצליח להביא את התוצאות הרצויות. למרות האימונים על בסיס יומיומי, מאמנו ממליץ לו להתפטר. עם זאת, גורלה של משפחת אראגאקי עומד להשתנות בעקבות מפגש מסוים.

מדובר בפרויקט מקורי של סטודיו MAPPA ואחד שנראה דיי מבטיח. אין ולא היה לי מעולם עניין בענף ההתעמלות (התעמלות קרקע? התעמלות מכשירים? אני אפילו לא יודע במה מדובר ומה ההבדל ביניהם), אך מה שלמדתי מעברי בסדרות ספורט זה שזה לא באמת משנה. אם הסדרה טובה היא כבר תגרום לי להתעניין בכך.

בכל אופן, מעניינת העובדה שהפרוטגניסט הוא לא נער צעיר ואני חושב שמסקרן יהיה לראות איך חיי המשפחה שלו ישולבו בחיי הספורט המקצועיים – מה שלא בא לידי ביטוי בסדרות ספורט סטנדרטיות.

הסדרה תתחיל ב 11 באוקטובר.


Shingeki no Kyojin: The Final Season

לסיום, סדרה אנונימית כזאת שאף אחד לא שמע עליה.

את האמת שלא ידעתי ואני עדיין לא יודע אם נכון לכלול את העונה האחרונה של Shingeki no Kyojin ברשימה (ואת האמת שלא ראיתי אותה בשום רשימה של העונה הנוכחית). עד הימים האחרונים אף אחד כלל לא ידע אם היא עתידה לעלות השנה או לא, עד אשר קראנצ'ירול סופסוף אישרו את הדבר. תאריך ההתחלה הוא עדיין לא שגרתי במיוחד ולפי ההדלפות עומד על ה 7 בדצמבר – אבל מניח שזה עדיין משייך אותה יותר לסתיו מאשר לחורף.

העונה צפויה להיראות קצת שונה מקודמותיה, שכן ההפקה עברה מידיהם של אנשי סטודיו WIT לאלו של אנשי סטודיו MAPPA – ואני לא יכול להגיד שזו בשורה שמשמחת אותי. מצד אחד, אין צורך להיכנס לאבל – סטודיו MAPPA הוא סטודיו טוב וכפי שכתבתי קודם לכן, אני שם עין על כל פרויקט שלהם. לכן, לצפות לקטסטרופה כמו העונה השנייה של One Punch Man בוודאי שאין צורך. מן הצד השני, לא באמת זכורה לי סדרה של MAPPA שהגיעה לרמות ההשקעה והאפיות שהציגה שינגקי עד כה, וגם העובדה שהמעבר נעשה כדי להוציא את העונה כמה שיותר מהר זו נורת אזהרה שאני לוקח בחשבון – הרי שום דבר טוב לא יוצא מעבודת אנימציה מזורזת, ולא משנה כמה מוכשרים האנשים שעובדים עליה.

אני עדיין שומר על אופטימיות זהירה ומקווה שלא להתאכזב. כך או כך, מדובר בעונה האחרונה של סדרת הטיטאנים שכבשה את העולם, שאמורה להביא את הסדרה לסיום יחד עם המנגה שנמצאת גם היא בפרקיה האחרונים. עם זאת, לא הייתי ממהר להתרגש מהמילה "אחרונה" בהקשר הזה – יותר מסביר להניח שהעונה תפוצל כמו קודמותה לשני חלקים או יותר. זה כמובן עוד לא נאמר (ובכלל, טרם התקבל מספר פרקים כלשהו), אך לא אופתע אם זה מה שיקרה.

2 תגובות בנושא “עונת סתיו 2020

 1. מספר עדכונים לגבי הסדרות בכתבה:
  אושר מספר הפרקים עבור הסדרות הבאות:
  Jujutsu Kaisen – יהיו 24 פרקים
  Golden Kamuy – יהיו 12 פרקים
  Hanyou no Yashahime – באופן מפתיע תהיה רק 24 פרקים (אבל מי יודע, אם יצליח אולי עוד ימשיכו)
  Ikebukuro West Gate Park – יהיו 12 פרקים
  Yuukoku no Moriarty – יהיו 24 פרקים. 12 הראשונים ישודרו עכשיו וה 12 הבאים החל מאפריל 2021
  Akudama Drive – יהיו 12 פרקים
  Iwa Kakeru!: Sport Climbing Girls – יהיו 12 פרקים

  כמו כן, החדשות הבאמת מעניינות שהגיעו השבוע, למי שלא הספיק להתעדכן: העונה החדשה של היגוראשי קיבלה שינוי טייטל בפרקה השני ותקרא Higurashi no Naku Koro ni Gou. כמו כן, לא מדובר באמת ברימייק, אלא במשהו שהוא בין רימייק לסיקוול. בתור אחד שלא צפה בפרקים שיצאו וגם לא בסדרה המקורית, אני לא יודע בדיוק מה העניין, אבל נראה שהמעריצים מזהירים מספוילרים וממליצים לצפות קודם באדפטציה המקורית – לתשומת לבכם.

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s