Anime Awards – מחשבות והימורים

כמו בשנתיים הקודמות, גם הפעם החליטו ב Crunchyroll על קיום טקס ה Anime Awards השנתי בו תצביע כל קהילת חובבי האנימה הבינלאומית על נבחרי השנה שלהם. אמנם בזמן שהייתי בהפסקת הבחינות ההצבעה הספיקה כבר להיסגר, אך עדיין חשבתי שיהיה נחמד לחוות את דעתי על הקטגוריות השונות, להמר מי אני חושב שיזכה ולהגיד מי אני חושב שצריך לזכות מבין האפשרויות המוצעות (אמנם את נבחרי השנה שלי כבר סיקרתי בסדרת כתבות שעלתה כאן בסוף דצמבר, אבל נראה שלא במפתיע, לקראנצי'רול מועמדים שונים לגמרי מאלו שלי).

מוזמנים לכתוב את דעתכם ולהוסיף הימורים משלכם – ב 16.2 אמורות להיות תוצאות ונדע כולנו מי הם המנצחים הגדולים.


נראה שבקראנצ'ירול לקחו ברצינות את הביקורת שהעבירה הקהילה על התחרות בשנתיים הקודמות והחליטו לצמצם מאוד את סדרות המיינסטרים ברשימה (כלומר Boku no Hero Academia לא מופיעה הפעם בכל קטגוריה) וזו החלטה… שהייתי יכול להיות בסדר איתה אם לא הייתה נעשית בצורה שמרגישה לי כה מאולצת. בפועל יצאה רשימה עם מספר קטן של סדרות "לא מיינסטרים" (Violet Evergarden, Devilman: Crybaby ובעיקר Megalo Box) שחוזרות שוב ושוב גם כשאין לכך הצדקה – ואני אומר את זה בתור אחד שמאוד אוהב כל אחת ואחת מן הסדרות הנ"ל. באותה נשימה סדרות אחרות כמו Hanebado!, B: The Beginning, Steins;Gate 0 וסדרת השנה שלי, Yowamushi Pedal: Glory Line, לא מוזכרות פה ולו פעם אחת.

אני כנראה במיעוט, אבל נושא ה"מיינסטרים" מעניין לי את הבוהן השמאלית – נכון שזה לא מוצדק להכניס סדרות כאלו לכל קטגוריה אפשרית ושיש את החשש שזה יהפוך לתחרות פופולריות, אבל ברגע שההחלטה נתונה בידי הקהל – זו כבר מראש תחרות פופולריות. מסיבה דומה אני גם נגד "הצבעה אסטרטגית" או ניסיון לחלק את הקולות שווה בשווה בין סדרות שונות – אם אתם שואלים את דעתי, אם לסדרה מסויימת מגיע לזכות בקטגוריה אז ראוי שתזכה, וכלל לא משנה בכמה קטגוריות אחרות כבר זכתה. אחרת, אם נותנים חשיבות עליונה לגיוון התוצאות על פני בחירת מועמדים שבאמת מגיע להם – כל התחרות חסרת משמעות. לכן לא כאב לי במיוחד ש Boku no Hero Academia הופיעה כל כך הרבה בטקס של 2017 (אז היא הייתה גם סדרת השנה שלי), כי כמה פופולרית שהיא לא תהיה – אם היא טובה ומצדיקה את זה אז למה שיהיה לי אכפת?

ועם כל הביקורת – דווקא היו גם הפתעות לטובה, ובסך הכל אני כן מרגיש שיצאה רשימה סבירה שעומדת בציפיות (גם אם הן היו נמוכות מראש). עם המיינדסט הזה אני מתכוון לצלול לכל אחת מהקטגוריות ולדבר עליה בנפרד.

Best Protagonist

נתחיל עם הקטגוריה שמראה שגם אני עושה טעויות – הרי בנבחרי השנה שלי שכחתי אותה לגמרי איכשהו. בכל אופן, אני שמח ששונה השם מ "Best Hero" ל "Best Protagonist", שכן עם השם הקודם אני לא אתפלא אם חלק גדול ממי שהצביע לדקו בפעם הקודמת הצביעו לו לא רק כי הוא גיבור הסדרה שלו, אלא כי הוא ליטרלי גיבור.

Yumeko Jabami

מבחינת המועמדים עצמם לעומת זאת… לדעתי מדובר ברשימה דיי משמימה. את Aggretsuko לא ראיתי אז לא אוכל לחוות עליה דעה לצערי, אבל את יומקו מ Kakegurui מאוד הופתעתי לראות כאן. זה לא כי היא דמות לא טובה, פשוט העונה הראשונה של הסדרה שודרה (והסתיימה) בכלל ב 2017 והשניה החלה רק בעונת החורף הנוכחית. אני מבין שנטפליקס הביאה את הסדרה למערב באיחור כבד, אבל אני עדיין מרגיש חוסר נוחות מסוים עם הבחירה לכלול אותה כאן.

ג'ו מ Megalo Box הוא עבורי, עם כמה שאהבתי את הסדרה עצמה, גיבור דיי משעמם. ויולט מ Violet Evergarden היא חמודה ואני מאוד אוהב אותה, אבל חושב שהיו גיבורים מוצלחים ממנה. את Slime לצערי גם כן לא ראיתי, וסאקוטה מ Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume wo Minai הוא… בסדר. גם אותו אהבתי סך הכל, אבל הסדרה מוצלחת יותר בזכות מאי והדמויות הנשיות ופחות בזכותו.

אין את אוקאבה רינטארו, אין ג'וג'ו, אין אונודה, קית', סאגארה סוסקה ועוד רבים וטובים. כמה חבל.

הבחירה שלי: עם כל החוסר נוחות עם זה שהיא בכלל שם – יומקו היא לא סספק הפרוטגוניסטית הכיפית והמעניינת ביותר ברשימה והיא לוקחת בקלות את הקול שלי.

ההימור שלי: סאקוטה ייקח. Bunny Girl היא בכל זאת סדרה שזכתה לדיי הרבה אהדה והיא עוד יחסית טרייה בזיכרון שכן היא מעונת הסתיו, אז אני מניח שבאופן טבעי הרבה קולות ילכו אליה.

Best Antagonist

זו כבר רשימה טובה יותר. הרבה יותר.

All For One

ריו מ Devilman: Crybaby הוא סך הכל אחלה בחירה (אם כי מספיילרת למי שלא צפה) והתלבטתי אם לשים אותו גם ברשימה שלי. את SSSS.Gridman טרם ראיתי כך שאין לי מושג לגבי אקאנה (ומקווה שזה לא עוד ספוילר). All For One היה הבחירה שלי בכתבה שאני הכנתי ולכן יהיה גם הפעם – ואת הנימוקים כבר כתבתי. יורי הוא אמנם לא מנוול כמו הקודמים, אבל בתור אנטגוניסט הוא דווקא דיי מוצלח אז אני דווקא שמח לראות אותו פה.

טסורומי מ Golden Kamuy הוא הפתעה נעימה שגורמת לי להתחרט על כך שלא שמתי אותו ברשימה שלי עצמי – אני לגמרי אשמח אם הוא יזכה. ולגבי מומונגה… מה? כאילו, ראיתי רק את העונה הראשונה של Overlord אבל גם עם החזות המרושעות אני דיי בטוח שהוא עדיין הפרוטגוניסט (והוא בכלל לא היה טיפוס רע ממה שזכור לי).

הבחירה שלי: All For One

ההימור שלי: All For One – כי יש מקומות שבהם פופולריות מוצדקות.

Best Boy

דווקא פה דקו? זה נגיד פחות מתאים.

Koutarou Tatsumi

גם ג'ו חזר פה לסיבוב נוסף של חוסר רלוונטיות, ודווקא הפעם סאקוטה קצת יותר מתאים למשבצת (גם אם הוא לא כזה מדהים). את Honda-san גם לא ראיתי אבל שמעתי עליה דברים טובים וספציפית על הדמות, אך אני לא מאמין שהרבה צפו בזה וקשה לי לראות אותו מנצח.

כמובן שוב שאין סוסקה ואין קית'. תתביישו.

הבחירה שלי: טאטסומי קוטארו מ Zombieland Saga – קל.

ההימור שלי: זה ילך בין דקו לסאקוטה כנראה, אבל אני מניח שאהמר על דקו.

Best Girl

Mai Sakurajima

אני רוצה להגיד שזאת הרשימה הכי גרועה עד עכשיו, אבל 3 מתוך 6 הסדרות כאן לא ראיתי אז אמנע מלהתלהם יותר מידי. ובכל זאת: אין זרו-טו ואין את סייבר מ Fate/Extra?! יש גבול לכל תעלול.

אסירפה מ Golden Kamuy היא אמנם מותק של דמות ואני מת עליה – אבל היא רחוקה מלהיות החומר ממנו קרוצות בסט גירלס. ואני לא רוצה להישמע… גס? אבל לילי מ Zombieland Saga… טוב אין דרך טובה לצאת מזה.

הבחירה שלי: יש פה רק אפשרות אחת אמיתית. מאי, הבאני גירל של כולנו, היא הבסט גירל של 2018.

ההימור שלי: אם מאי לא תנצח כאן תיפתח מלחמת עולם שלישית ביום ההכרזה על הזוכים.

Best Opening Sequence

Darling in the FranXX

אני הולך להתעלם באלגנטיות מזה שכנראה אף אחד ברחבי האינטרנט לא אהב את הפתיחים של Yowamushi Pedal ו Hanebado! כמוני… אבל חוץ מזה דווקא רשימה לא רעה בכלל.

Kiss of Death של Darling in the FranXX תיקח את הקול שלי כי היא היחידה שנותרה מהרשימה שלי, אבל הפתיחים של Wotakoi ו Jojo היו ממש קרובים ללהיכנס אל אותה רשימה מראש – כך שאני מאוד שמח לראות אותם פה. גם הפתיח של Kakegurui מאוד זכור לי לטובה ואת השאר לצערי לא ראיתי.

הבחירה שלי: Kiss of Death

ההימור שלי: זה כנראה יהיה בין Kiss of Death ל Fighting Gold. למען הספורטיביות ובגלל שאני מאמין בקהילת המעריצים של ג'וג'ו – אהמר על Fighting Gold.

Best Ending Sequence

Koi wa Ameagari no You ni

עוד Megalo Box במקום פחות קשור ועוד התעלמות מעצבנת מ B: The Beginning. את הסיומת של Shingeki no Kyojin אהבתי מאוד אז אין לי בעיה שהיא כאן (אם כי דיי מוזר שדווקא בקטגוריה זו יש יצוג לסדרה), ואת FLCL ו Revue Starlight לא ראיתי.

הבחירה שלי: הפעם זה קל – After the Rain של Koi wa Ameagari no You ni לוקח בהליכה.

ההימור שלי: Akatsuki no Requiem ייקח כי זה של שינגקי, אלא אם הביאו משהו ממש טוב ב FLCL.

Best VA Performance (JP)

Miyano, Mamoru

טוב ראיתי כאן רק את Zombieland Saga ואת Devilman: Crybaby, אבל שניהם אחלה אופציות. לא יודע לגבי השאר.

הבחירה שלי: מאמורו מיאנו (ונכון שבעיקר בזכות טאטסומי, אבל גם אוקאבה – איפה היחס של קראנצ'ירול ל Steins:Gate?!)

ההימור שלי: מאמורו מיאנו. אני חושב שזה הימור בטוח כל שנה.

Best VA Performance (EN)

לא רואה אנימה בדיבוב לאנגלית אז… אהמר על Christopher Sabat ואדלג הלאה.

Best Director

Devilman: Crybaby

עוד קטגוריה חדשה שלא ציפיתי לראות כאן ומתחיל להתחרט שלא כתבתי כזאת בעצמי. כאן נגיד Megalo Box ו Violet Evergarden מאוד מתאימות – אבל אני חושב שהכי בולטת באספקט הזה היא דווקא Devilman Crybaby המאוד מיוחדת ביחס לשאר. את Banana Fish לצערי לא יצא לי לראות ואת Planet With ניסיתי לפרקים בודדים שלא עשו עליי רושם טוב, כך שלא יכול להגיד שאני חושב שמגיע לה להיות פה. את Sora yori mo Tooi Basho לא ראיתי אבל זה בהחלט עושה חשק.

הבחירה שלי: מאסאקי יואסה.

ההימור שלי: מאסאקי יואסה.

Best Animation

Violet Evergarden

עוד קטגוריה אליה Megalo Box ו Violet Evergarden שייכות. את Yagate Kimi ni Naru (Bloom Into You) לא ראיתי אבל דווקא הטריילרים לא עשו כזה רושם אדיר בעניין האנימציה, לפחות לא ברמות האלה. ל Devilman: Crybaby יש אמנם סגנון אנימציה יחודי מאודי אבל לא הייתי אומר שהיא הכי טובה. ו Boku no Hero… זה משתנה מפרק לפרק אבל טוב… היא כן נראית מדהים בחלקים החשובים אז אני כן יכול להבין למה היא פה, גם אם אני חושב שיש מועמדים טובים יותר.

הבחירה שלי: Violet Evergarden לוקחת בנוקאווט.

ההימור שלי: Boku no Hero Academia 3 כי בואו…

Best Film

Liz to Aoi Tori

אני כנראה לא אהיה הראשון ולא האחרון ששם לב ש Maquia לא פה. זה דיי מביך. חוץ מזה שדיי חורה לי ש Heaven's Feel לא פה – אבל מניח שזה כי הוא יצא לחלק מבתי הקולנוע בארה"ב בנובמבר 2017. זה אמנם מבורך שסרטים מוקרנים לא רק ביפן, אבל אם המגמה הזאת תמשיך – כל היחס אליהם בתחרויות האלה עומד להיות מאוד מסובך.

את האמת שהסרט היחיד שראיתי מהרשימה הזו הוא Liz to Aoi Tori, אבל לא שמעתי דברים מי יודע מה על השאר – חוץ ממיראי, אבל עד שלא תהיה לי אפשרות לצפות לא אדע.

הבחירה שלי: Liz to Aoi Tori הוא אמנם ברירת המחדל שלי פה, אבל חושב שגם אם הייתי צופה בכולם סיכוי טוב שהיה לוקח את הקול שלי.

ההימור שלי: אם מיראי טוב כמו שאומרים שהוא אז הוא כנראה יזכה. אפילו נגד בוקו נו הירו.

Best Character Design

אני רוצה לציין לשבח את מי שחשב על הקטגוריה הזאת ואת מי שבחר את המועמדים – זו הכי מוצלחת עד עכשיו בפער.

JoJo no Kimyou na Bouken: Ougon no Kaze

עיצוב הדמויות של Violet Evergarden הוא עליית מדרגה ביחס לכל מה ש Kyoto Animation עשו עד כה, העיצובים של Devilman: Crybaby הפיקו חיים חדשים במנגה מיושנת, האיידולס הזומביות של Zombieland Saga הן שילוב מקסים של חמוד ואדג'י בצורה מעוררת השראה ואם יש משהו ש Megalo Box באמת באמת טובה בו זה בעיצובים המחוספסים והנהדרים שלה. אני חושב שאהיה מרוצה מכל תוצאה כאן (טוב אולי חוץ מ Aggretsuko, אבל אני מתחיל להרגיש שאני מפספס כאן חתיכת תופעה).

הבחירה שלי: עם כל הכבוד לכל השאר, אני לא חושב שבעיצובי דמויות יש סדרה מ 2018 שיכולה לנצח את ג'וג'ו – שגם כן מתעלה על עצמה באספקט הזה מעונה לעונה.

ההימור שלי: האמת שזה מאוד קשה. אהמר על Megalo Box סתם מתוך תחושת בטן – אבל באמת שקשה לדעת כאן.

Anime of the Year

רשימה סבירה אני מניח.

Violet Evergarden

את Hinamatsuri ניסיתי ולא התחברתי, אבל משום מה נראה שמי שכן צפה בה מאוד מאוד אהב אותה, אז זה מקנה לה כאן מקום. Zombieland Saga הייתה טובה, אבל רחוקה מלהיות "הכי טובה" וכל השאר דווקא נראות לי כמו בחירות סבירות אם לא כוללים עונות המשך (ואני מבין שלא? אם כך חבל שאין קטגוריה בה כן כוללים אותן). וטוב, שוכנעתי באופן סופי להוסיף את Sora yori mo Tooi Basho לרשימת הצפייה שלי.

הבחירה שלי: Violet Evergarden

ההימור שלי: Sora yori mo Tooi Basho – סתם תחושת בטן שכזאת. מבחינת פופולריות אין פה מנצחת מובהקת.

Best Fight Scene

Dragon Ball Super

לא ידעתי שיש קרבות ב Hinamatsuri. קצת מאכזב ש One Piece לא כאן, אבל מניח שהקרב הנוכחי בה יכנס לשנה הבאה, אז גם יהיה לו סיכוי טוב יותר לזכייה. אני לא עוקב אחרי Boruto אבל את הקרב המדובר ראיתי ויכול לגמרי להבין מדוע הוא פה, ולגבי Boku no Hero Academia ו Dragon Ball Super – זה ברור מאליו.

הבחירה שלי: Jiren vs Goku

ההימור שלי: Jiren vs Goku, אם כי קרב השנה האמיתי הוא כנראה "מי תזכה בקרב השנה" בין DBS לבוקו נו הירו.

Best Continuing Series

אז עונות המשך אין, אבל סדרות שהמשיכו מהשנה הקודמת לתוך השנה הנוכחית ברצף יש… נו באמת.

One Piece

למען האמת מדובר בקטגוריה הכי פחות מעניינת לדעתי, בעיקר בגלל שהיא מורכבת ברובה מסדרות שממשיכות מעבר לשנה-שנתיים. כנראה שכל ההיפסטרים ששונאים שונן יצביעו ל Mahoutsuki no Yome או ל Sangatsu no Lion – מהראשונה דיי השתעממתי ובשניה אני אתחיל לצפות ממש בקרוב, אז את גזר הדין עוד אתן בהמשך (אם כי לפי הדעות עליה, נראה שמגיע לה לנצח).

Black Clover פחות מושכת אותי אחרי התגובות הצוננות ששמעתי עליה אפילו מאלו שבאמת טורחים לצפות, ובורוטו… אולי יום אחד שבאמת יהיה לי כוח לחזור לעולם הזה שאני לא באמת מרגיש צורך שימשיך. ל DBS היו פרקי סיום מעולים, ורוב הפרקים שלה ב 2018 היו אחלה סך הכל, אבל הסדרה עצמה חוותה כל כך הרבה נקודות שפל שאני לא יכול לתת לה את הקול שלי – ולכן מי שנשארה היא One Piece. לא ראיתי מוואן פיס כמעט כלום בשנה החולפת, אבל היא מעבדת כרגע ארק שמאוד אהבתי במנגה והיא צריכה ממש ממש לפשל כדי שזה לא יצליח לעניין ולא משנה כמה זה נמרח. אותה עוד אשלים.

הבחירה שלי: One Piece

ההימור שלי: Dragon Ball Super כי אני מניח שהסיום הותיר רושם חזק מספיק וכי בפופולריות של דרגון בול אי אפשר להתחרות.


אז זו הייתה הרשימה. כמו שאמרתי – יש קטגוריות קצת מעצבנות, אבל יש גם כמה הפתעות טובות, כך שבסך הכל מדובר ברשימת מועמדים דיי סבירה, הרי אי אפשר לרצות את כולם. כן כואב לי שסדרות שאהבתי קיבלו התעלמות מוחלטת (ובמקרים מסויימים זה אפילו היה תמוה בעיניי) אבל מניח שזה תמיד יהיה כך.

כאמור, אתם מוזמנים לשתף את הבחירות וההימורים שלכם – אם כי אל תצפו לפרס אם ההימור שלכם ינצח את שלי. ב 16.2 נדע מי צדק.

5 תגובות בנושא “Anime Awards – מחשבות והימורים

 1. סיקור טוב.
  אני אישית לא עוקב אחרי הפרסים השנה ( קראתי לפחות שלושה-ארבעה "סיכומי שנה", וזה די נמאס), אבל תמיד אפשר לקוות שהסדרה-או-שניים שאתה אוהב יקבלו את הכבוד המגיע אליהם.

  כדאי לך לצפות ב-Aggretsuko. מיני-סדרה שכל פרק בה הוא מסדר גודל של 15 דקות- לא גוזל הרבה זמן, ויש לה הרבה מה להציע. אפילו צפיה בפרק הראשון מספיקה כדי להבין במה מדובר.
  תראה פרק. אפילו לשם השכלה כללית, חבל לפספס.

  אהבתי

 2. הו, הימורים! אני אוהב הימורים!!
  זה יהיה כיף. הפרסים נראים קצת יותר טוב השנה, גם אם לא מדובר בשיפור כזה משמעותי. הניסיון מוערך, קראנצ'י.

  פרוטגוניסט: הקול שלי הולך לג'ו, שכנראה אהבתי קצת יותר מארצ'ר. סטנדרטי על פני השטח, אבל היו לו רגעים מוצלחים בסדרה, והוא הפגין כריזמה ונחישות שאני אוהב לראות בגיבורים של סדרות ספורט. סאקוטה מוצלח, אבל זה בעיקר בזכות האינטראקציות שלו עם הקאסט שמקיף אותו; ויולט נעשתה נהדרת עם הזמן, אבל אני זוכר כמה סבלתי ממנה בתחילת הסדרה, כך שאני לא חושב שאני יכול לתת לה את הקול שלי. גם רטסוקו מאגרטסוקו ראויה לקול שלי, אבל לסדרה יש היבטים אחרים שהיא מעולה בהם – אני לא חושב שהיא מצליחה להתעלות על ג'ו מבחינת האהדה שלי, למרות ההזדהות הגדולה שאני מרגיש כלפיה. כנ"ל לגבי סליים וקאקגורוי – הפרוטגוניסטים הם לא האספקט הכי מוצלח בסדרות האלה, עם כל האהבה אליהן.
  ההימור הוא דווקא סאקוטה, כי הוא המיוחד ביותר פה מבחינת הגישה שלו, אבל לא אתפלא אם רטסוקו תזכה דווקא.

  אנטגוניסט: טוב, זה חייב להיות AFO. אני מאוד אוהב את טסורומי כדמות, אבל הוא לא עושה את אותו הרושם המאיים שAFO עשה, וזה תקף גם לגבי יורי שהיה דמות נהדרת, אבל לא אנטגוניסט מרתיע כמו AFO. הדרך שבה עשו אותו היא אחד הדברים האהובים עליי באדפטציה של בוקוהירו, אין ספק. אני מרגיש שריו ואקאנה לא הגיעו עדיין לגבהים שאני מצפה מהם בשביל הרשימה הזו, אבל עוד לא סיימתי את הסדרות האלה נכון לעכשיו, אז זה לא ממש הוגן מצידי.
  מבחינת מומונגה, זה עניין מעניין; עקרונית הוא פרוטגוניסט, אבל מבחינת הסדרה היחס אליו הוא כאנטגוניסט (ובעונה השלישית הוא מתחיל לעשות דברים שמתאימים להגדרה הזו). אני לא חושב שהוא עשה מספיק בעונות האלה כדי להצדיק בחירה בו על פני AFO, אבל הוא בהחלט דמות נהדרת שכן מתאימה פה.
  ההימור הוא AFO, אין סיכוי שלא. לאף אחד מהסדרות האחרות אין מספיק קהל כדי להכריע נגדו. אולי ריו, אבל זה יהיה מהפך מרשים.

  בסטבוי: אסכים שג'ו לא מתאים פה, הוא rough מדי לקטגוריית הבסטבוי. דקו וסאקוטה אלה בחירות מובנות, וכנראה ההכרעה עבורי באמת תהיה ביניהם. הונדה, האידה וטאטסומי קוטארו נהדרים כל אחד בדרכו, אבל לא הייתי קורא להם בסטבוי, או לפחות לא מספיק מחבב אותם כדי לשים אותם מעל דמויות כמו סאקוטה או דקו. דקו הוא הבחירה שלי פה.
  ההימור הוא דקו, אבל אולי סאקוטה ייקח באמת. יפתיע קצת, אבל היה קהל טוב לבאני גירל.

  בסטגירל: איך. אין. זירו. טו.
  בוחר במאי, כי זה גם ככה היא קרב צמוד בינה ובין זירו טו, אבל חיסלו לה את התחרות. כל השאר בקושי מתאימות, גם אם הן דמויות מדהימות (אנזו את נפלאה וכולנו אוהבים אותך).
  ההימור הוא מאי. כי מאי נוצרה מחומר בסטגירל. אם מאי לא תיבחר אני מבטל את המנוי שלי ומממן את מלחמת העולם השלישית.

  OP: טוב, אני שוקל לפרוש. בלאק רובר לא שם. המקום היחיד שבו מגיע לבלאקלובר לנצח בפרסים האלה זה בפתיחים. בלאק רובר היה אחד הפתיחים הכי טובים שיצאו השנה, וגם מי שלא רואה את הסדרה יכול לבדוק אותו ולהתפעל. האנימציה, השיר עצמו, הכוריאוגרפיה והבימוי, זה פתיח פנטסטי. אבל זה לא פה, אז מה זה משנה.
  מניח שאתן את הקול שלי לKiss of Death, עם ווטאקואי מיד אחריה במקום שני ומכובד.
  ההימור הוא על פרנקס, למרות שאם למעריצי ג'וג'ו אכפת מספיק, פייטינג גולד יכול לקחת את זה.

  ED: דווקא פה אני מרגיש שארצ'ר נישל את מגאלו בוקס מהר מדי. אני ממש אוהב את Kakatte Koi Yo, והוא גם נשאר הבחירה שלי אחרי שהקשבתי לכל השירים האחרים. היו כמה מועמדים אחרים שאני הייתי שם, אבל לא נורא.
  ההימור הוא על לינקד הורייזון או על איימר, נראה למי יש קהל מעריצים יותר אדוק.

  VA: יש פה בחירות מאוד מוזרות. יש פה דמויות עם דיבוב טוב, אבל רובן לא משאירות רושם אמיתי. זה באמת יהיה פשע אם הפרס הזה לא ילך למאמורו מייאנו, בחיאת. אם כי רטסוקו אפשרות נהדרת לצידו.
  ההימור הוא כמובן מייאנו, למרות שיש סיכוי קלוש שיצביעו לרטסוקו בגלל טבע הסדרה ומה שנדרש מהVA.

  VA EN: כריסטופר סבת. נקסט.

  בימוי: קטגוריה מעניינת בהחלט. לדווילמן ומגאלו בוקס יש בימוי נהדר, אבל אני חושב שהבימוי של PW מצליח להביא את הסדרה לגבהים נהדרים ביחד עם התסריט, ואני שמח שהיא נכנסה לקטגוריה הזו. זו העבודה הטובה ביותר של סוזוקי עד כה.
  ההימור הוא דווילמן, כי לא מספיק אנשים צפו בPW 😦

  אנימציה: נו, קל. ויולט אברגרדן. אפילו בוקוהירו ברגעיה הטובים לא מתחרה במה שאברגרדן סיפקה עונה שלמה.
  ההימור הוא ויולט אברגרדן, כי אני מאמין שלמצביעים יש עיניים. אני מקווה לפחות.

  סרט: מיראי. מועמד אוסקר ולא בכדי. מאסטרפיס וראויה לפרס.
  ההימור הוא מיראי כמובן, אלא אם לבוקוהירו היה יותר קהל. נגלה עם התוצאות.

  עיצוב דמויות: קטגוריה מוצלחת. פה דווילמן זוכה בענק. עיצוב הדמויות שם מופרע.
  ההימור הוא דווילמן, למרות שלא אתפלא אם מגאלו בוקס או ג'וג'ו יראו נוכחות בסופו של דבר.

  סדרת השנה: לא יודע מי משך בחוטים כדי להכניס את הינאמטסורי, אבל הוא הגיבור שלי. איזה כיף.
  הקול שלי ילך בכל זאת למגאלו בוקס. חבל לי שבאני גירל לא מועמדת במקום זומבילנד סאגה, אבל אין מה לעשות.
  ההימור הוא דווקא A Place Further Than the Universe. יש לה קהל מעריצים אדוק שמאוד נהנה ממנה, ואני חושב שהוא יתייצב כדי לתת לה את הפרס. גם לויולט אברגרדן ולמגאלו בוקס יש סיכוי טוב. הינאמטסורי, זומבילנד סאגה ודווילמן נישתיות מדי ואני בספק אם היה להן מספיק קהל כדי להצליח להעפיל על הקהל של הסדרות האחרות.

  סך הכל קראנצ'ירול במגמת שיפור, אבל לא הייתי אומר שזה מספיק. הם ניסו להיות פחות מיינסטרימיים, אבל במהלך הזה הפרסים קצת איבדו את האותנטיות שלהם, ואני מסכים שיש קטגוריות עם בחירות מאוד משונות. הייתי משנה פה הרבה דברים, אבל זה צעד בכיוון הנכון.
  …אני מאוד מקווה בשבילם שמאי יוצאת בסטגירל.

  אהבתי

  1. אה, סליחה. שכחתי את הקטגוריות הכי חשובות (לפחות אחת מהן חשובה).

   הקרב הכי טוב: התלבטות קשה בין דרגון בול סופר, בלאקלובר ובוקוהירו. ההצבעה שלי הולכת לבוקוהירו בסוף, למרות שהייתה כוריאוגרפיה מוצלחת יותר לדרגון בול סופר, ואקשן מספק יותר בבלאקלובר. הלב של בוקוהירו עוזר לה להעפיל פה על המתחרות האחרות, וזה היה הקרב שהכי התרגשתי ממנו. גם הקרב מבורוטו מוצלח, אבל זה רק ברמה הטכנית, וזה לא מספיק כדי לשנות את הבחירה שלי. ולא, הקרב מהינאמטסורי לא נחשב קרב, זה משחק סטירות לול
   ההימור שלי הוא על בורוטו. ההגדרה של קרב משתנה בהתאם להעדפה אישית, ואני חושב שאנשים יתפעלו מהאנימציה בבורוטו, שזה לגיטימי לחלוטין. לבוקוהירו יש סיכוי טוב, וגם לדרגון בול סופר. זה יהיה קרב צמוד.

   סדרה נמשכת: אני שמח שקראנצ'ירול המציאו קטגוריה כדי שיהיה להם איפה לשים את סאנגאטסו נו ליאון. תודה לכם, זו הבחירה שלי בקלות.
   ההימור הוא על דרגון בול סופר או וואן פיס, תלוי איזה מקהל המעריצים יתאמץ יותר. אישית מעדיף אם וואן פיס תזכה פה, היא הייתה טובה יותר קונסיסטנטית לעומת העליות והירידות החדות באיכות של דרגון בול סופר.

   אהבתי

 3. טוב יש תוצאות, ואני לא יודע אם להגיד שהן מפיעות או לא.
  שמח לראות את שכמה בחירות שלי כן התקבלו (ונראה שמאי היא אכן הבסט גירל, אז נמנענו ממלחמה).
  אם אני לא טועה אידום ניצח בהימור.

  אהבתי

 4. כן, נראה שניצחתי בהימור, אבל לא עם הצלחה גורפת – קצת זלזלתי בכוחו של המיינסטרים מסתבר (או יותר נכון בכוחו של הפאנדום של בוקוהירו).
  הקטגוריות הצפויות היו צפויות, אבל הופתעתי לראות כמה החלטות מעניינות. למשל, רימורו כפרוטג זו בחירה נחמדה. חשבתי שמיראי ינצח, אבל למרות שחזיתי את האפשרות, אני עדיין מופתע שהסרט של בוקוהירו לקח את זה.
  מתפלא גם על סדרת השנה, חשבתי שדווילמן לא צברה מספיק קהל כדי לנצח, אבל אולי זה הכוח של נטפליקס.
  סך הכל, הייתי צריך לתת יותר קרדיט למעריצי בוקוהירו, הם אגרסיביים. אמנם היה יותר מגוון השנה, אבל זו עוד שנה שבה הטקס הזה ייזכר כפרסי בוקוהירו אני מניח. חבל. אבל ברכות לדווילמן!

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s