סק"ש 2018 – שבוע 18

ממוצע הצפיות בבלוג דיי גדל בחודש האחרון, לפחות ביחס לחודשים קודמים, אבל לצערי זה מלווה בדברים קצת פחות נעימים, כמו בתגובות האחרונות שאולי חלקכם קראתם (ואם לא – לא הפסדתם כלום, אתם יכולים לחסוך את זה מעצמכם). אני כאן כדי לדבר על התחביב שלי, אנימה ומנגה, לא כדי להפוך את המקום לזירת התכתשויות. אני מאוד מעוניין שיווצרו דיונים ענייניים בעקבות הפוסטים שלי ולכן אני לא מתכוון להרתע מלהביע ביקורת נוקבת היכן שצריך, אבל אני לא מעוניין שאנשים ינצלו את זכות הדיבור שלהם כאן לצורך השתלחות אישית בי או באנשים אחרים שמגיבים.

יש דרך ויש מקום לנהל כל שיח. פרטי הקשר שלי שנמצאים כאן בבלוג הם לא ליופי. אם הרגשתם צורך לדבר איתי, גם אם על דברים שפחות אהבתם שאמרתי – אני בדרך כלל זמין בטווח של כמה שעות ואין סיבה שלא תנסו. אני לא מתכוון למחוק את התגובות שהיו, אבל אני כן מקווה שאירוע כזה לא יחזור על עצמו ושלא אצטרך לחשוב מה לעשות בפעם הבאה, כי הדבר האחרון שאני רוצה לעשות זה לסנן כאן תגובות שלכם, כואבות ככל שיהיו.

ועכשיו כשהנקודה הובהרה, בואו נמשיך הלאה.

השבוע הקרוב דיי עמוס בתוכניות שיש לי לגבי הבלוג – 3 סקירות מתוכננות, ואלו סקירות שאני מאוד מצפה לכתוב כבר הרבה זמן (ואם תקראו את המשך הסק"ש, אולי תוכלו לקבל קצת רמזים). זהו גם שבוע מאוד עמוס מבחינת הלימודים עבורי, אז סבירות גבוהה שלא אספיק הכל, ובמקסימום חלק מהסקירות יידחו לשבוע הבא.

בינתיים, בואו נדבר על מה שהיה לנו השבוע – והפעם לא חסר על מה לדבר.


סרט חדש ל Shirobako

סדרת האנימה מ 2014 של P.A. Works לימדה כל כך הרבה מעריצים על מה שקורה מאחורי הקלעים של המדיום הזה שאנחנו כל כך אוהבים, ואני איכשהו עוד לא צפיתי בה (חוץ מפרק ראשון שקצת היה קשה לעקוב אחרי מה שהולך בו). אני יודע שאני ממש חייב, ובתקווה אני אגיע לזה עוד השנה ולפני שיגיע אותו סרט חדש שהוכרז השבוע – תאריך יציאה עדיין אין לו.

את הסרט יעשו כמובן P.A. Works, והוא יהיה סיפור חדש לגמרי (לא ריקאפ! הידד!). אל כס הבמאי חוזר טסוטומו מיזושימה, אל תפקיד התסריטאי חוזר מיצ'יקו יוקוטה, וגם אנשים אחרים ימשיכו גם לסרט – את הרשימה המלאה שאושרה עד כה תוכלו לראות בכתבת המקור.

מקור:

https://www.animenewsnetwork.com/news/2018-04-28/shirobako-anime-gets-all-new-film-project/.130969


נחשף הסיפור לספיישל של Yu Yu Hakusho

לאחר שהוכרז באירוע Jump Festa האחרון – סופסוף אנחנו שומעים משהו חדש על הספיישל המצופה כל כך של יו יו האקושו.

הספיישל יעבד 2 פרקי בונוס מהמנגה – "Two Shots" המספר כיצד נפגשו קוראמה והיאי, ו "All or Nothing" המספר על פגישתם המחודשת של הדמויות הראשיות לאחר סיום הסדרה כאשר הם מתאחדים כדי לפתור משבר חדש בעולם הנשמות.

במאי האנימה המקורית, נוריוקי אבה חוזר לביים גם את הספיישל החדש בסטודיו Pierrot, והמדובבים נוזומו סאסקי (יוסקה), שיגרו צ'יבה (קוואבארה), מגומי אוגאטה (קוראמה) ונובויוקי היאמה (היאיי) חוזרים ארבעתם לדובב את הדמויות הראשיות של הסדרה.

הספיישל החדש יהיה OVA שיגיע יחד עם מדהורת הבלוריי המיוחדת לכבוד 25 שנים לסדרת האנימה והוא ייצא ב 26 באוקטובר ביפן יחד עם הסט הרביעי במהדורה זו.

יהיה מרגש לשמוע שוב את המדובבים נכנסים לנעליהם של הדמויות הכל כך אהובות עליי, ואני כבר לא יכול לחכות לצפות בספיישל החדש, אך אני עדיין מקווה שמדובר באיחוד חד פעמי ושלא מתוכננת לנו פה עוד דרגון בול סופר. אני שמח שהספיישל החדש מבוסס על חומר שעוד לא עבר מהמנגה, כי אם יש משהו שמעורר ציפיות זה לחוות עוד סיפור שטוגאשי עצמו כתב.

מקור:

https://www.animenewsnetwork.com/news/2018-05-01/yu-yu-hakusho-new-original-anime-reveals-story-details-staff-cast/.130985


ויזואל לסרט החדש של Fate/stay night Heaven's Feel

סופסוף קיבלנו משהו על הסרט השני בטרילוגיה – אחרי ציפייה של חודשים ארוכים מאז צאת הסרט הראשון באוקטובר. הסרט השני, שייקרא "Lost Butterfly", אמור לצאת השנה לאקרנים ביפן – תאריך עדיין אין לצערנו.

הויז'ואל החדש נחשף באירוע Machi Asobi בשישי, ובהמשך האירוע (שימשיך עד יום ראשון) אף צפוי להתפרסם טריילר ראשון (שאולי יכריז על תאריך?). אני כבר לא יכול לחכות לשמוע ולדווח על הפרטים הנוספים, אבל אני מניח שנדון בהם עוד בהרחבה בשבוע הבא.

הויזו'אל כרגע לא באיכות הכי טובה כיוון שמדובר בתצלום, אבל אם לא יעלה אחד באיכות טובה יותר עד שתתפרסם הכתבה, אצרף אותו מחדש יחד עם הטריילר לכתבה של שבוע הבא.

אחד הדברים שדווקא מדאיגים אותי לגבי הסרט החדש הוא פרישתה של המלחינה יוקי קאג'ורה מהסוכנות שלה, מה שאני עוד לא בטוח כיצד הוא ישפיע על אותו סרט. קאג'ורה כזכור (או לא ממש כזכור, הסרט הראשון יוצא לבלוריי רק השבוע ולכן לרובנו עוד לא ממש הייתה הזדמנות לצפות בו) הלחינה את פס הקול עבור הסרט הראשון, ואני לא יודע האם פרישתה אומרת שהיא מפסיקה לעבוד על הפרויקט, ואם אכן כך האם יחפשו מלחין אחר לסרטים הבאים או שעדיין מתכוונים להשתמש באותו פסקול שכבר הולחן. אני מאוד מקווה שקאג'ורה תשאר, ואולי נוכל להבין זאת מהטריילר שיוצג (או אם למישהו יש מידע בעניין – אשמח שתחלקו אותו איתי ועם שאר הגולשים של הבלוג).

מקור:

https://www.animenewsnetwork.com/daily-briefs/2018-05-04/2nd-fate-stay-night-heaven-feel-film-key-visual-revealed/.131179


פרויקט חדש לדיג'ימון

לאחר שהגיעו לסיומם אתמול בערב סרטי Digimon Adventure tri – הכריז חשבון הטוויטר הרשמי של הפרנצ'ייז על פרויקט חדש. ההכרזה מלווה בתמונה של אגומון ביחד עם הכיתוב "ההרפתקה מתפתחת שוב – פרויקט חדש מתחיל!".

אמנם כבר הפסקתי מזמן לעקוב אחר העונות החדשות של דיג'ימון, בערך מאז העונה החמישית שיצאה אי שם, וחזרתי רק ל tri, אבל אם מדובר בפרויקט נוסף שיעסוק בדור הראשון של הפרנצ'ייז (והתמונה של אגומון אולי רומזת שאכן כך) – ייתכן מאוד שיהיה מעניין עבורי ועבור מעריצים וותיקים אחרים לבדוק את זה.

כרגע אני עוד לא ממש מרגיש את הצורך להיות בהייפ, אבל אשים עין על הכרזות חדשות בנוגע לפרויקט, ואולי גם הסיום של tri ירמוז משהו או ישפיע על דעתי.

מקור:

https://www.animenewsnetwork.com/news/2018-05-04/digimon-adventure-tri-anime-announces-franchise-new-project/.131184

 

תגובה אחת בנושא “סק"ש 2018 – שבוע 18

 1. אירוע חשוב נוסף שקרה השבוע הוא ההכרזה על פרייקט המשך לסדרת האנימה Princess Principal ששודרה בעונת הקיץ שנה שעברה. זו סדרה מקורית מבית סטודיו 3Hz.
  הסדרה עצמה עוסקת בבנות מרגלות (או סוכנות חשאיות) בגירסה בדיונית של אנגליה הוויקטוריאנית ,עם אסתטיקת steampunk וקצת גאז. הסאונדטראק של הסדרה הולחן על ידי Yuki Kajiura, שבשילוב עם סגנון גאז ופתיח משגע מהווה את אחד הסיבות העיקריות שכדאי לתת לסדרה את צומת הלב שמגיע לה.
  הפרקים הראשון והשני של הסדרה עומדים בפני עצמם, לפי דעתי, כחוויה מיוחדת מבין מגוון הסדרות של שנה שעברה.

  הפרויקט החדש יורכב משישה סרטי המשך, שיצאו החל משנת 2019.
  https://www.animenewsnetwork.com/news/2018-04-29/princess-principal-anime-gets-6-sequel-films-starting-in-2019/.130989

  Liked by 1 person

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s