פסק זמן

שלום לכל ציבור הקוראים.

לאחרונה עדכנתי כמה פעמים לגבי מצב הבלוג ועתידו הקרוב עקב תקופת המבחנים המתקרבת שתקשה עליי לעדכן כאן. במקום להמשיך לכתוב עדכונים סותרים ולפתח תקוות שווא גם עבורכם וגם עבור עצמי – החלטתי פשוט לקחת פסק זמן.

אמנם תקופת המבחנים עדיין לא החלה, אך אני נמצא בשבועיים האחרונים של הסמסטר וגם הם לחוצים לא פחות (וצפויים להיות כך גם בסופי שבוע) ומכריחים אותי לעבוד מסביב לשעון.

https://moonlightmixtape.files.wordpress.com/2017/06/tumblr_static_tumblr_static__640.gif?w=636

אמנם כן יש סדרות שסיימתי (או מאוד קרוב לסיום) ולא קיבלו עדיין סיקור – אך אני לא רוצה שהחיפזון לכתוב משהו רק לשם הפרסום בבלוג יגרע מרמת הכתיבה או יגרום לי לשכוח דברים שרציתי להגיד על אותה סדרה רק כדי להספיק לפרסם משהו. הדבר נכון גם לגבי סק"שים, שכבר אמרתי בעבר שיופסקו בתקופה זו אלא אם אמצא מחליף – ואין לי מישהו לצערי.

https://closetmoecon.files.wordpress.com/2011/07/k-on-episode-1-51.jpgכן אשתדל להמשיך בלו"ז הצפייה הרגיל (למעט מנגה שכרגע אני לא מתכוון להתחיל אחת – אני יודע שאמרתי שאתחיל את Gunnm, אך זה יחכה לאחרי המבחנים), אך אני לא מתכוון להכריח את עצמי בתקופה זו. לאחר שתסתיים התקופה אשלים את כל הפרקים השבועיים שהפסדתי – לא צפויים להיות הרבה כאלה.

אז מתי בעצם הבלוג צפוי לחזור לתפקוד? זה תלוי. כולי תקווה שלא אצטרך לקחת מבחנים חוזרים, אך כרגע אקבע את הדבר הבא: העדכון הבא של הבלוג יגיע ב 9 בפברואר (9.2.2018), ובו אודיע בתקווה על חזרה לפעילות מלאה, או במקרה הרע על המשך פסק הזמן עד למועד אחר שיוכרז באותו עדכון.

אמנם מדובר בתקופה לא קצרה, כחודש, אך זו עדיין תקופה זמנית. לאחריה יושלמו כל הפערים והכתבות המובטחות ביניהם:

  • Pluto
  • Full Metal Panic? Fumoffu!
  • Devilman: Crybaby
  • Fullmetal Panic! Second Raid
  • סק"ש מורחב עבור החדשות היותר מעניינות שהתפרסמו במשך התקופה שלא עדכנתי

ומתוכננות כמה כתבות מעניינות נוספות שאשמור בסוד בינתיים.

נתראה ב 9.2,

ארצ'ר.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s