עדכון קצר

כמה מילים ועדכונים קצרים לפני שאנחנו סוגרים את השבוע האחרון של 2017 וממשיכים לשנה האזרחית החדשה.

אתחיל מהקרוב לרחוק: אין סק"ש היום/מחר (תלוי מתי אתם קוראים את זה). הסיבה הפעם היא לא עומס (למרות שלא חסר), אלא שפשוט לא מצאתי כתבה שבאמת עניינה אותי שהתפרסמה השבוע ואני מרגיש צורך לדבר עליה. יכולתי להכריח את עצמי וללקט איזה כתבה או 2 ולמרוח על זה פוסט – לא רואה בזה טעם. נראה שבסוף השנה כל ההכרזות והחדשות המעניינות לגבי השנה הבאה כבר פורסמו. לא נורא, יש תמיד את שבוע הבא.

https://i0.wp.com/media.japanpowered.com/images/novel-writing.gif

עוד צפויה בשבוע הבא סקירה על Fate/Apocrypha שמסתיימת. התכנון הוא לפרסם אותה כבר בתחילת השבוע, לא סגור עדיין על איזה יום. יתכנו שינויים כמובן, אבל מקווה שיהיה בסדר.

בנוסף אני קרוב מאוד לסיום עם Pluto – מאמין שאסיים לקרוא אותה עד סוף השבוע וסקירה תגיע גם כן או בהמשך השבוע הזה או בתחילת השבוע הבא. טרם החלטתי על המנגה הבא שאקרא, אעדכן ברגע שתהיה החלטה.

בנוסף כמו שאולי חלקכם שהסתכלו בתפריט מצד ימין זיהו – התחלתי את Full Metal Panic? Fumoffu, ומכיוון שעונת החורף עדיין לא התחילה רשמית, סיכוי טוב שהקצב שאתקדם בסדרה הזו יהיה מהיר יחסית (על חשבון סדרות מעונות החורף שעוד לא התחילו). אחריה ככל הנראה אתקדם לעונה השנייה של FMP – את הסדרה החדשה הצפויה לצאת באביב הקרוב אני אראה, אך לא בטוח שבאופן שבועי. אבל על עונת האביב עוד נדבר בבוא הזמן, כשנגיע לגשר נחצה אותו.

שינוי קטן ולא משמעותי שעשיתי בבלוג הוא הורדת קטגוריות ה"סטטוסים" והעברת הפוסטים בה לקטגורית "עדכונים וכללי". לא חושב שיש הרבה הבדל ביניהן וההפרדה הזו מלכתחילה הייתה משונה ומיותרת. חשבתי שאשתמש בקטגורית ה"סטטוסים" עבור טוויטים קצרים – אך בפועל לא רואה את עצמי עושה שימוש בזה. קטגוריה נוספת שתפתח היא "סקירות מנגה", שתהיה זמינה כמובן ברגע שתתפרסם הסקירה על פלוטו.

ועוד עדכון אחרון וכנראה קצת פחות משמח: בעוד כ 3 שבועות מסתיים הסמסטר ומתחילה תקופת המבחנים שלי, מה שאומר מבחינת הבלוג שעדכונים קבועים לא יהיו – סיכוי טוב שגם לא סק"שים. חשבתי לחפש ממלא מקום לצורך הסק"שים בלבד בתקופה הזו, אך לא חושב שזה יילך. כתבות אחרות אם יהיו, תלויות באם אספיק לכתוב כאלה מראש. אני לא יכול להתחייב על זה, אבל אשתדל. כך או כך, מדובר בתקופה לא ארוכה – כ 3 שבועות (במידה ולא אכנס למועדי ב' ושטויות מהסוג הזה), ואחריה יגיע חופש בו יהיה לי מעט יותר זמן מהרגיל וראש שקט לכתיבה.

https://isogashiblog.files.wordpress.com/2017/12/2e7b8-f0060021_49e89fccb0705.jpg

רק מזכיר שגם אם יש תקופות פחות פעילות – הבלוג עדיין מתוכנן להתעדכן באופן קבוע, אני לא נוטש בזמן הקרוב. זו תקופת מעבר קצת משונה. השבוע האחרון בבלוג היה הפעיל ביותר עד כה מבחינת כמות הכתבות שהתפרסמו (וגם מבחינת גולשים היו ימים לא רעים יחסית), השבועות הקרובים יהיו מעט פחות פעילים, ואחרי שתסתיים תקופת המבחנים תהיה שוב עליה בפעילות.

שיהיה שבוע טוב לכולם ושנה אזרחית טובה.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s