סק"ש 2017 – שבוע 50

ככל שהסמסטר מתקדם כך העומס עולה והזמן לכתוב בבלוג יורד, אך סקירה חדשה כבר בתהליכי כתיבה ותפורסם ממש ממש בקרוב (לא קשה לנחש על מה).

בינתיים, בוא נדבר על מה שהיה השבוע – ויש על מה לדבר.


פרויקט אנימה חדש ל Yu Yu Hakusho

עדכון: נראה שאכן מדובר בפרק ספיישל חדש ולא בסדרה חדשה. עם זאת, פרקים מהסוג הזה עלולים להיות אמצעי כדי לבדוק את הקרקע לפני פרויקט גדול יותר וכדי לדעת אם יש ביקוש (מצב דומה היה עם דרגון בול שפרק ספיישל שלה יצא ב 2008 תקופה ארוכה אחרי סיום הסדרה, ותראו איפה אנחנו היום). יתכן ובכל זאת נראה סדרה חדשה או סרט בהמשך הדרך? אולי. כרגע אני מסתפק בזה.

https://static.zerochan.net/Yu.Yu.Hakusho.full.985631.jpgאני עוד מתקשה להאמין לממה ששמעתי. הסדרה שהפכה לקלאסיקה ואחת מסדרות השונן האהובות עליי ביותר מקבלת אנימה חדשה, זאת לאחר לא פחות מ 22 שנים לאחר סיומה של סדרת האנימה המקורית.

הפרויקט החדש הוכרז באירוע Jump Festa שמתרחש בימים אלה (והכרזות נוספות לגבי הסדרות של שונן ג'אמפ, וכן מידע חדש על הכרזות קודמות צפוי לשטוף את הרשת היום ומחר, חלקו כבר נמצא בכתבה זו) וכרגע לא ידוע אם מדובר בסרט, ספיישל, או אולי אפילו סדרת אנימה חדשה.

Yu Yu Hakusho היא הסדרה שקנתה למנגקה יושיהירו טואגשי את מקומו בהיכל התהילה של שונן ג'אמפ, ומנגה נוספת (ופופולארית לא פחות) שלו, Hunter X Hunter, מתפרסמת במגזין בימים אלה וצפויה לחזור לאחר הפסקה ארוכה.

נתקלתי בלא מעט תגובות של מעריצים ברחבי הרשת שכבר כמה שנים שהם קוראים לרימייק ל Yu Yu Hakusho, כזה שיעניק לסדרה מראה מודרני בדומה לרימייק שקיבלה Hunter X Hunter ב 2011. אבל את האמת? אני מפחד מאפשרות כזאת ומקווה שזה לא מה שמתוכנן. נכון, אם במקרה ניפול שוב לידיים של Madhouse ולאותו צוות מוצלח שעבד על הסדרה של האנטר, יש לזה פוטנציאל עצום, אבל מה הסיכויים? סדרת האנימה הישנה של יו יו האקושו עדיין נראית טוב ביחס לתקופה בה יצאה (ובעיקר בגרסת הבלוריי), ובוודאי שעושה חסד למנגה. אנימטורים מאוד מוכשרים עבדו על הסדרה הזאת, חלקם שמות גדולים בתעשיה, ואני באמת לא חושב שיש צורך ברימייק שיגרום להשוואות מיותרות ואולי לאכזבה בקרב המעריצים הוותיקים, גם אם הדבר עשוי להביא קהל חדש לסדרה.

https://i0.wp.com/images4.fanpop.com/image/photos/17600000/cool_guys_-yu-yu-hakusho-17679009-326-500.jpgגם סדרת המשך היא אופציה, וגם היא אופציה לא מדהימה. טוגאשי עסוק בימים אלה עם האנטר שבקושי מתקדמת, ואני מאמין שאין לו אפשרות לפקח בצורה ראויה על פרויקט שכזה. בהתחשב במותגים ישנים אחרים שחזרו לאור הזרקורים כמו Dragon Ball Super, Digimon Adventure Tri, ואף המשכים מקוריים כמו Boruto: Naruto Next Generation – אני לא אופטימי גם לגבי רמת הכתיבה המתקבלת לפרויקט מהסוג הזה.

אז למה בכל זאת יש לקוות? אולי לסרט, אולי באמת לאיזשהו ספיישל. משהו שמתרחש בנקודת זמן סבירה ולפני סיום הסדרה, וכזה שיעלה רגשות נוסטלגים אבל בכל זאת ייתן למותג הוותיק להמשיך לנוח על משכבו, כי לא תמיד יש צורך ליותר. אם בכל זאת יהיה ניסיון להחיות אותה, אני מקווה מאוד ש Yu Yu Hakusho תספק את הסחורה.

מקור:

https://www.animenewsnetwork.com/news/2017-12-16/yu-yu-hakusho-manga-gets-new-animated-work/.125368


Tokyo Ghoul:re מגיעה באפריל

והנה מידע נוסף שמגיע אלינו מ Jump Festa – סדרת האנימה החדשה שהוכרזה לא מזמן ותעבד את המנגה Tokyo Ghoul:re, המהווה המשך ל Tokyo Ghoul הידועה, תגיע כבר באפריל הקרוב.

טריילר חדש מהאירוע חושף גם חלק מקאסט המדובבים, כאשר נאטסוקי האנאה שדובב את קאנקי בסדרה הקודמת ישוב וידובב הפעם את דמותו של סאסקי האיסה, שהקשר בינו ובין הגיבור של הסדרה הקודמת הוא אחת התעלומות שתעמוד במרכז העלילה.

לאחר הכישלון החרוץ של Tokyo Ghoul (ובעיקר Root A) בעיבוד הסדרה הקודמת, אני לא חושב שאפשר לפתח ציפיות מיוחדות לגבי החדשה, בטח לא כשהסטודיו הוא עדיין סטודיו Pierrot. נכון, ל Pierrot כן יש עבודות טובות (אם כבר דיברנו על יו יו האקושו) וכן קיימים לא מעט אנשי אנימציה ובמאים מוכשרים שעובדים בסטודיו, אבל משום מה הדבר לא בא לידי ביטוי ברוב הפרקים של הסדרות שלהם מהשנים האחרונות. הטריילר אמנם נראה טוב, אך גם הטריילר של Tokyo Ghoul הקודמת היה נראה מדהים בזמנו. רוב הצוות שעבד על הסדרה הקודמת חוזר, אך שינוי הבמאי משוהיי מוריטה לאודהירו וואטאנבה אולי עשוי להאיר את הסדרה באור חדש.

לגבי החיבור מסוף הסדרה הקודמת, אני לא ממש דואג. אמנם נעשו שינויים, אך הסיום של Root A היה סך הכל דומה מאוד לסיום המנגה, והחלקים שכן שונו לא נעשו בצורה כזו שיהיה בעייתי במיוחד לחבר אותם מחדש לסדרת ההמשך (זאת במידה והיא כן תעקוב בצורה נאמנה אחרי המנגה). וגם אם יחליטו להתעלם לגמרי מהאנימה הישנה ופשוט להמשיך מהסוף של המנגה, ספק אם הדבר יעלה תהיות רבות בקרב המעריצים.

אני בכל אופן צריך להמשיך לקרוא את המנגה של re מתישהו, ממליץ גם לכם.

מקור:

https://www.animenewsnetwork.com/news/2017-12-16/tokyo-ghoul-re-anime-promo-video-reveals-quinx-cast-april-premiere/.125365


סרט חדש לדרגון בול

והנה הכרזה נוספת שלא ציפיתי לשמוע. סרט חדש, 20 במספרו, של אחת מסדרות האנימה המצליחות בכל הזמנים כבר נמצא בתהליכי פיתוח וצפוי להגיע לבתי הקולנוע ביפן בדצמבר 2018.

אולי אני תמים שלא צפיתי את זה וחשבתי שב Toei Animation מסתפקים בהצלחתה של הסדרה Dragon Ball Super (שממילא עיבדה את אירועי שני הסרטים האחרונים מחדש), אבל בסך הכל מדובר בצעד דיי הגיוני.

לפי הנאמר בהכרזה, את הסרט יכתוב לא אחר מאשר היוצר מהקורי אקירה טוריאמה, אך אני לא יודע כמה ניתן לסמוך על העניין. הדבקה של שמות יוצרים מצליחים לסרטי ספין אוף זה לא טרנד חדש, וזה נעשה לרוב בעיקר כדי לתת תחושה שמדובר בסרט ברמה גבוהה יותר. בפועל, אני מאמין שכמו בסרטים האחורנים וכמו ב DBS עצמה, טוריאמה בעיקר יכווין את היוצרים בנקודות עלילה כלליות ויספק את עיצובי הדמויות.

הסרט בכל אופן, אמור לעסוק ב"מקור הכוח של הסייאנים", מה שיכול להעיד שטוריאמה מתכוון לפתח את הסיפור מאחורי דמות חדשה שדיבר עליה לאחרונה בראיון – יאמושי, שהיה המקור לאגדת ה Super Saiyan God. אם הדבר יגרור סרט שירחיב על ההסטוריה של היקום של דרגון בול (כלומר שלא יכיל את גוקו ושאר החבר'ה מההווה), בדומה לספיישל בארדוק המיתולוגי זה עשוי להיות מעניין.

בזמן שאנחנו מחכים למידע חדש על הסרט, טריילר נוסף עבור משחק הקונסולות החדש – Dragon Ball FighterZ שוחרר גם הוא באירוע ומציג Cutscenes שנלקחו כנראה מה Story Mode של המשחק, וכן חושף את דמויותיהם של בירוס, היט, וגוקו בלק שמצטרפים גם הם לרוסטר.

מקור:

https://www.animenewsnetwork.com/news/2017-12-15/20th-dragon-ball-anime-film-revealed-for-december-2018/.125269

http://www.saiyanisland.com/2017/12/dragon-balls-creator-unveils-secrets-on-saiyans-and-how-to-become-a-super-saiyan/


עונה רביעית ל Shokugeki no Souma

אז אחרי הרבה שמועות סותרות – קיבלנו אישור סופי ב Jump Festa לגבי עתיד האנימה של Shokugeki no Souma. העונה השלישית המשודרת כעת, הייתה אמורה להיות 24 פרקים, אך עם טריילר להמשך שצפוי להגיע באפריל, יחד עם הכרזה על עונה חדשה, כל העניין נהפך למבלבל.

אז בואו נעשה סדר: העונה הנוכחית תסיים את שידוריה בחורף (כלומר תגיע לסביבות ה 12 פרקים בלבד) ואת ההמשך, כאמור, נקבל בתור עונה רביעית לאחר הפסקה של 4 חודשים.

כרגע לא ממש ידוע שמה של העונה החדשה, או אם ניתן להתייחס אליה בתור עונה חדשה (אחרי הכל מדובר ב Split Cour – כלומר סדרה אחת שמשודרת עם הפסקה באמצע). ב MAL ככל הנראה יתייחסו אל העניין כשני עונות נפרדות, כפי שהם נוהגים לעשות.

בפועל קיבלנו את אותו מספר פרקים שרצינו, אך נצטרך לחכות קצת יותר. טוב נו, לפחות לא הרבה יותר.

מקור:

https://www.animenewsnetwork.com/news/2017-12-15/food-wars-the-third-plate-anime-2nd-half-premieres-in-april-with-totsuki-train-arc/.125360


פרטים חדשים על משחקי וואן פיס

אז "Project Dawn" המדובר סופסוף נחשף בשמו האמיתי – "One Piece: World Seeker" והוא יגיע ב 2018 לקונסולות הביתיות ולמחשב האישי (וכן, יגיע גם למערב!). המשחק החדש יהיה משחק הרפתקאות בעולם פתוח היכיל סיפור חדש מנקודת מבטו של מונקי D לופי. טריילר עדיין אין לנו (אך זה צפויה להגיע באירוע ה Jump Festa בימים הקרובים, ועל כן המשחק צפוי ללוות אותנו גם בסק"ש הבא), אבל בינתיים יש תמונות.

קצת קשה להתייחס כשאין עוד הרבה פרטים, אבל אחרי 3 משחקי מוסו ומשחק מכות לא הכי מוצלח – אני שמח שהחליטו ב Bandai Namco ללכת הפעם על סגנון מעט שונה ולנסות את מזלם במשחק עולם פתוח. אם יש סדרת שונן שמתאימה למשימה זו אכן וואן פיס.

לגבי הגרפיקה אני עוד חלוק בדעתי. בחלק מהתמונות (כמו זו למעלה) זה אכן נראה מרשים, אך בחלקן טיפה פחות, והייתי מעדיף סגנון cell-shading דומה יותר לזה של סדרת ה Storm של נארוטו או FighterZ של דרגון בול, וקצת חבל לי שבוואן פיס משום מה לא עושים את זה. בכל מקרה, אני מניח שיהיה ניתן להתרשם מעט יותר מהגרפיקה (וממה שיש למשחק להציע בכלל) כאשר נקבל את הטריילר, ובתקווה מידע נוסף.

טריילר אחר שכן קיבלנו בינתיים הוא למשחק הסמארטפונים One Piece Bounty Rush המכיל קרבות של 4 נגד 4 ונראה דיי שאפתני יחסית למשחק שאמור לרוץ על מערכות המובייל.

משחקי מובייל הם פחות הקטע שלי, ולכן כנראה שלא ייצא לי להתנסות, אם לכם כן – אשמח לשמוע דעות.

מקור:

https://www.animenewsnetwork.com/news/2017-12-11/one-piece-world-seeker-game-ships-for-ps4-xbox-one-pc-in-west-in-2018/.125123

http://www.saiyanisland.com/2017/12/one-piece-world-seeker-official-website-first-high-quality-screenshots/

https://www.animenewsnetwork.com/news/2017-12-14/one-piece-bounty-rush-smartphone-game-promo-shows-4v4-battles/.125241


Hacking to the Gate! – תאריך יציאה ל Steins;Gate 0

אחד מהסדרות היותר מצופות כנראה בקהילה (ועליי באופן אישי) חושפת לראשונה תאריך יציאה והוא אפריל 2018, מיד לאחר סיום שידוריה החוזרים של סדרת האנימה הקודמת. כמו כן טריילר ראשון בכיכובה של מאקיסה קוריסו (כריסטינה!) עלה באתר הרשמי של הסדרה (בנוסף לרשימות של קאסט המדובבים והצוות שעובד על הסדרה).

למי שאינו יודע על מה מדובר – Steins;Gate 0 מבוססת על נובל ויזואלי באותו השם, המהווה מעין סיפור משלים (או סוף אלטרנטיבי אם תרצו) עבור Steins;Gate ועוסק ב [ספוילרים לסדרה המקורית] אוקבה רינטארו לאחר שנכשל במשימתו להציל את קוריסו והחליט שלא ניתן לשנות את את רצף הזמן. אוקאבה נשאר בקו הזמן הנוכחי (תסלחו לי שאני כבר לא זוכר אם זה היה אלפא או בטא, מבטיח לרענן את זכרוני לפני עליית הסדרה החדשה) – בו אנחנו יודעים שבסופו של דבר יגיע להחלטה לשלוח לעצמו את הסרטון שישכנע אותו שכן יש דרך להציל את קוריסו (הצלחתם לעקוב?).

את הנובל המקורי לא קראתי, והייתי רץ לעשות זאת אם לא הידיעה על האדפטציה הקרבה (לו ידעתי כמה זמן זה ייקח…). מי שלא קרא את ה VN או צפה בסדרה הראשונה, כמובן שלא יהיה לו מה לחפש כאן, אבל גם אם כן צפיתם/קראתם – ממליץ לפני שתעלה העונה החדשה הזו להשלים את פרק 23B (או 23 בטא) ששודר לפני שנתיים במהלך השידור החוזר של הסדרה, ומהווה הקדמה עבור הסדרה החדשה.

מקור:

https://www.animenewsnetwork.com/news/2017-12-14/steins-gate-0-tv-anime-promo-video-reveals-april-premiere-date/.125277


דיג'ימון עוברת דיג'יגדל – משחק חדש בפיתוח עבור ה PS4

מפיק המשחק Digimon Story Cyber Seluth: Hacker's Memory, קאזומאסה האבו, חשף השבוע בראיון לאתר 4Gamer כי משחק חדש בסדרת Digimon Story נמצא כעת בפיתוח עבור הקונסולה הביתית המצליחה של סוני. על פי קאזומאסה הפידבקים החיוביים שנשמעו מהמעריצים במערב עודדו את פיתוח המשחק החדש עבור קונסולת ה PS4 הפופולארית, וזאת בניגוד למשחק הנוכחי שפותח בתחילה עבור קונסולת ה PS Vita (שהפופולאריות שלה ברחבי העולם נמוכה בהרבה).

Cyber Seluth אגב, שוחרר השבוע ביפן וצפוי להגיע למערב ב 19 בינואר. טריילר ארוך במיוחד (בן כמעט 8 דקות) שוחרר, ואני חייב להודות – זה נראה ממש מגניב.

לא שיחקתי במשחקי Digimon Story ועל כן אני לא יודע אם ניתן לשחק במשחק החדש ללא ידע מוקדם (ובטח לא יודע לגבי המשחק העתיד לבוא), אבל נראה שמשחקי הדיג'ימון עברו כברת דרך במהלך השנים והסגנון נראה שונה לגמרי ונועז הרבה יותר ממה שהכרנו בסדרה (ולדעתי, זה לטובה). עם זאת, כן הייתי שמח לאיזה חידוש ל Digimon Rumble Arena 2 שאני עדיין מחזיק בעותק שלו לקונסולת ה PS2 הוותיקה וחושב שהוא אחד המשחקים היותר מהנים שניתן לשחק בהם בחברת אנשים.

בנוסף למשחקים אגב, טריילר חדש עבור הסרט השישי והאחרון של Digimon Adventure Tri שוחרר ואתם מוזמנים להתרשם. הסרט (שייקרא "Bokura no Mirai" או בעברית "העתיד שלנו") צפוי לצאת במאי הקרוב, ואם לשפוט לפי הסרטים הקודמים הוא יעלה לשירותי הסטרימינג כבר ביום יציאתו (כלומר לא נצטרך לחכות לבלוריי). מדובר בהפסקה הארוכה ביותר בין סרטי Tri ואני מקווה שב Toei Animation מתכוונים להשקיע כראוי בסיום הסדרה הזו. כמובן שאסקור אותו ברגע שתהיה לי הזדמנות לצפות.

(לא מצאתי בתרגום לאנגלית ביוטיוב, עמכם הסליחה. למי שרוצה – קיים סרטון מתורגם במקורות).

מקור:

https://www.animenewsnetwork.com/daily-briefs/2017-12-11/new-digimon-story-game-in-development-for-ps4/.125107

https://www.animenewsnetwork.com/news/2017-12-12/digimon-story-cyber-sleuth-hacker-memory-game-previewed-in-8-minute-video/.125154

https://www.animenewsnetwork.com/news/2017-12-11/digimon-adventure-tri-6th-anime-film-teaser-video-streamed/.125120


קונסולת ה Switch חוצה את רף ה 10 מיליון

בנינטנדו יכולים לפתוח שמפניות – השבוע הודיעה החברה שהקונסולה הניידת החדשה שלה חצתה את רף 10 מליון היחידות שנמכרו ברחבי העולם – זאת תוך פחות משנה מאז יציאתה.

הסוויץ' הייתה בין המוצרים הנמכרים ביותר בתקופת החגים האחרונה (ובפרט ב Black Friday) כך שאין הדבר מפתיע. ההצלחה של הקונסולה החדשה מקרבת אותה לעבר נתוני המכירות של הקונסולה הקודמת, ה Wii U, שעומדת כרגע על כ 13 וחצי מיליון יחידות – אך נתון זה הרבה פחות מרשים עבור קונסולה שנמצאת כבר כ 5 שנים בשוק.

https://i0.wp.com/hexus.net/media/uploaded/2017/1/6af97613-d008-43bb-9e83-b427e44cebed.png

אין ספק שנינטנדו נמצאת על הגל, ושקונסולת הסוויץ' החזירה אותה להיות שחקן מרכזי בשוק הקונסולות הביתיות (ואף להגדיל את הנתח שלה בשוק הקונסולות הניידות, אך שם היא גם כך שולטת ביד רמה), וזה בהחלט מגיע לה.

עם משחקים כמו Zelda: Breath of The Wild שזכה בתואר משחק השנה, Super Mario Oddesy שזוכה לשבחים גם הוא, ו Bayonneta 3 המתוכננת – מצפה לקונסולה עתיד מזהיר. בינתיים אני נשאר להסתכל מהצד בקנאה במחזיקים בסוויץ', אולי יום אחד יהיה גם לי.

מקור:

https://www.animenewsnetwork.com/daily-briefs/2017-12-12/nintendo-switch-console-sales-reach-10-million-globally/.125178


Prison School מסתיימת

סדרת המנגה הקומית (והבוטה במיוחד) מגיעה סופסוף לסיומה לאחר כמעט 8 שנים.

למי שאינו מכיר – הסדרה עוסקת בחבורת בנים צעירים וחרמנים שמגיעים לתיכון שכולו בנות. לאחר שנתפסים החבר'ה באירוע לא כל כך נעים בו ניסו להציץ למקלחות, הם נשלחים לכלא בתוך בית הספר המנוהל על ידי חברות מועצת התלמידים שמתעללות בהם ללא הפסקה.

אמנם לא קראתי את המנגה של Prison School, אך סדרת האנימה הייתה בין הדברים המשוגעים והמצחיקים ביותר שיצא לי לצפות בהם, ואני מאוד מקווה שסיומה הקרב של המנגה יגדיל את הסיכויים לעונת המשך שתעבד את שאר הסיפור.

אם לא יצא לכם לצפות (ואתם בגיל המתאים, אני לא מתכוון לקחת אחריות על מי שאינו מעל גיל 18 ומחליט בכל זאת לצפות) ואין לכם בעיה עם אצ'י – מומלץ לחלוטין.

מקור:

https://www.animenewsnetwork.com/news/2017-12-10/prison-school-manga-ends-on-december-25/.124949


פרטים על סרטו החדש של מאמורו הוסודה

מאמורו הוסודה האחראי ללהיטים מצליחים כמו Toki wo Kakero Shoujo, Summer Wars ו Digimon: Bokura no War Game הוא אחד הבמאים היותר אהובים עליי בתעשיה, ונראה שעכשיו הוא עובד על סרט חדש שייקרא "Mirai no Mirai".

הסרט צפוי להגיע בקיץ הקרוב ליפן (ביולי, זאת בניגודים לדיווחים קודמים על חודש מאי) ויעסוק בילד מפונק בן 4 בשם קון-צ'אן שלאחר לידת אחותו החדשה הוא לא מרוצה מאיבוד הבלעדיות על אהבת הוריו, ומשם מתפתחת העלילה להשתלשלות אירועים הכוללים מסעות בזמן ופנטזיה.

הסרט צפוי להציג בבתי הקולנוע ב 57 מדינות שונות (מניח שישראל לא נכללת) ויהיה באורך של כ 100 דקות.

הסרט עדיין בעבודה, אך טריילר ראשון כבר יש – ובינתיים זה נראה לא רע בכלל. להוסודה כבר יש ניסיון לא רע עם סרטים שעוסקים במסע בזמן (לאחר Toki wo Kakeru Shoujo המצוין), כך שאני לא חושב שיש מה לדאוג לגבי שימוש נבון באספקט הזה. בכל אופן, אני כבר הוספתי לרשימת ה PTW.

מקור:

https://www.animenewsnetwork.com/news/2017-12-14/hosoda-mirai-in-the-future-film-to-screen-theatrically-in-57-countries/.125261


עוד כמה טריילרים מעניינים

נתחיל בכמה טריילרים לסדרות עונת החורף הקרובה:

הראשון יהיה ל Yowamushi Pedal שחוזרת ב 8 בינואר לעונה חדשה בשם "Glory Line" שתמשיך את תחרות ה Inter High מהנקודה בה עזבנו בסיום העונה הקודמת. ניתן לשמוע את שיר הפתיחה החדש "Boku no Koe" של Rhythmic Toy World בטריילר ולהתחיל לספור לאחור.

ואם תרם נתקלתם בדבר היפהפה הזה: טריילר נוסף ובן 2 וחצי דקות שלמות מציג את מה שצפוי להיות הלהיט החדש של סטודיו Kyoto Animation והוא Violet Evergarden. הסטודיו מצליח להתעלות על עצמו כל פעם מחדש בכל הקשור לאנימציה, ואני לא אגזים אם אומר שמדובר ברף חדש עבור סדרת טלוויזיה. גם המוזיקה אגב, כבר הצליחה לכבוש אותי. ב 10 בינואר צפוי לעלות הפרק הראשון.

עבודה חדשה מסטודיו Triger היא תמיד סיבה למסיבה. ב 13 בינואר תתחיל את שידוריה סדרת האנימה DARLING in the FRANXX והפעם אנחנו מקבלים טריילר שהוא אמנם קצר, אבל כולל קצת יותר מ Xים ועיצובי דמויות.

סרט חדש בשם Sayonara no Asa ni Yakusoku o Kazarou של סטודיו P.A Works ושל התסריטאית מארי אוקאדה (שתשב הפעם גם על כיסא הבמאי) ישוחרר ב 24 לפברואר ביפן והוא מתרחש בעולם פנטזי בו קיימים אנשים שאינם מזקנים. לא יודע איך עוד לא שמעתי על זה עד עכשיו – אבל זה בהחלט נראה מסקרן.

טריילר חדש למשחק הבא של Shingeko no Kyojin מציג כמה נקודות מוכרות בסיפורה של העונה השנייה. אני יותר מחכה זירקו עצם לגבי העונה השלישית, אבל גם זה משהו.

ואם כבר עסקנו ב SnK, סטודיו WIT שעבד על סדרת האנימה הציג השבוע פרויקט חדש שלו, ולא תאמינו – מדובר בסרט של פוקימון. הסרט האחרון של הסדרה – "I Choose You!", המגולל את סיפור המפגש של אש ופיקאצ'ו מהפרק הראשון, רק הגיע השבוע למערב (ואני צריך לצפות בו בהזדמנות), וכבר נראה שתשומת הלב עברה לסרט העתידי שנראה מעניין לא פחות. אל כס הבמאי ישוב טטסואו יאג'ימה שהיה אחראי גם על הסרט הקודם, אך זו הפעם הראשונה בה סטודיו WIT יהיה הסטודיו הראשי שאחראי על סרט של פוקימון – בינתיים זה נראה כמו שינוי מרענן ועיצוב הדמויות החדש (על ידי שיזואה קאנקו) נראה פשוט נפלא.

ועוד מבית Kyoto Animation שהוזכרו קודם, הסרט החדש של Hibike! Euphonium יגיע גם הוא לאקרנים באפריל הקרוב, וגם הטריילר החדש והקצר שלו נראה מעולה.

אפריל הולכת ומתבססת כעונה מבטיחה במיוחד, ואחד הסדרות שהולכות לתפוס בה את תשומת הלב של רוב הקהל היא העונה השלישית של Boku no Hero Academia, שגם היא קיבלה טריילר חדש השבוע.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s